Azi s-au implinit 38 de ani de la marea finala de la Sevilia .Atunci Steaua Bucuresti , actualmente FCSB , a castigat Liga Campionilor Europeni impotriva lui FC Barcelona !
Eu stau în pat şi vreau ca să mă culc,
10 views
Eu simt, că nu am să te mai văd vreo dată,
3 views
Eu nu mă simt bine şi simt că am să mor,
Eu îţi mulţumesc măicuţă,
Atîtea întrebări mereu îmi pun,
1 views
Acum iubire eu îţi dau de ştire
4 views