In unele parcurile din Drobeta Turnu Severin , poti sta pe banca si sa admiri frumosii porumbei . Acesti porumbei sunt niste porumbei foarte frumosi si se plimba printer oameni . Acesti porumbei sunt niste pasari care vin la oameni sa primeasca mancare . Si atunci cand o fac , o fac intr-un mod sa nu deranjeze oamenii . Indiferent de anotimpul in care ne aflam , acesti porumbei ii poti gasi in aceste parcuri . https://www.facebook.com/groups/22691... http://reteteculinaregustoase.ro/ https://poeziilemele.ro/ https://poeziasiartainlume.ro/