Am asteptat in zadar sa primesc un raspuns din partea episcopiei referitor la videoclipul meu . Am trimis acel videoclip la patriarhie referitor la cum se ia anafora la Petrosani . Am asteta sa primesc un punct de vedere de la ei si nimic, nimic . Atunci m-am hotarat sa vorbesc despre tot ce am vazut in acea zii sfanta de Paste la Petrosani . Acum inteleg ca daca patriarhia a refuzat sa isi spuna si parerea lor , inseamna ca ei sunt complice la tot ce se intampla in bisericile ortodoxe !